Modifiye Dair

Otomobillerin performans ve görsel modifiyesine ilişkin konular.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Modifiye Dair

İleti ugur2834 » 23 Ekm 2016, 20:44

Arkadaşlar fabişi sattıktan sonra sayfayı bi süre takip ettim daha sonra işler güçler derken girememeye başladım fabişten sonra megane 2 sonrada 2015 yılında ford focus sahibi oldum bu sayfanın bana kattıkları çoktur yardımlaşma konusunda olsun bilgi konusunda olsun sizi hatırlamak boynumun borcudur yani arkadaşlar bizim anadolu yakasında bi dükkanımız var multimedia, zenon far, amerikan park , oto elektrik,folyo kaplama,cam filmi gibi siz skodam üyelerine de duyurmak istedim bu işlemlerde fiyat konusunda dışarıya göre çok yardımcı olucağımdan emin olabilirsiniz buyrun gelin çayımızı için tanışalım ben fabişime zenon far yapmıştım ve led dönüşümü ,led dönüşümü özellikle fabişi değiştiren önemli kriterlerden buna dair bi resim var elimde kendi fabişimden onuda ekliyorum .
iletişim için mesaj atarsanız numara verebilirim. sizlerin aranızda illa aracına bişeyler yapmak isteyip ama cesaret edemeyen arkadaşalar vardı yardımcı olmak isterim

Hayırlı günler.
20141106_163513.jpg
20141106_163513.jpg (58.35 KiB) 2652 defa görüntülendi

ugur2834
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ugur
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2005 FABİA SPECİAL 1.4

Modifiye

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir