Bursa da Periyodik bakim onetisi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bursa da Periyodik bakim onetisi

İleti Renavatio » 14 May 2018, 21:04

Selamun aleykum arkadaşlar. Bursa periyodik bakimlarimi yaptirabilecegim işinin ehli düzgün bir usta yada mekan öneriniz varmi.

Renavatio
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mücahit Sağlam
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI ELG

İleti balkeskoda » 15 May 2018, 12:45

Merhaba. Bursa küçük sanayide Fuat usta var. Skoda-Lada araçların ustası. Yıllarca yetkili serviste çalışmış bir usta. Ben hem sohbeti hem de işçiliği için her daim uğrarım. Tavsiye ederim. Erol Oto Elektrik diye geçiyor yerin ismi. GPS üzerinden konumu bulup gidebilirsiniz. "Felicia'sı olan hoca yönlendirdi" diyebilirsiniz.
balkeskoda
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Felicia 1.3 GLXi 2000

İleti Renavatio » 15 May 2018, 17:01

Eyw abim sagolasin. Erol oto japon grubuna bakan meşhur bir yer diye duymuştum sanki. Bakacağım abi , tavsiyen için tsk ederim. Gerekli malzemeleri kendim almak istiyorum da varmi tavsiye edebilecegin bir yedek parçaci.
Renavatio
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mücahit Sağlam
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI ELG

İleti balkeskoda » 16 May 2018, 09:01

Rica ederim. Erol oto elektrik benim dediğim yerin adı. Fuat usta da orada yer alıyor. Skoda-Lada bakımı yapıyor. Otoaslanlar var yine Küçük sanayide. Skoda parçaları çok uygun oluyor orada. Usta da oradan alıyor, sana liste çıkarırsa, gidip kendin de alabilirsin.
balkeskoda
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Felicia 1.3 GLXi 2000

Fabia II (Mk2 / 5J)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir