Skoda jantları boyalı arabayı sıfır diye sattı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda jantları boyalı arabayı sıfır diye sattı

İleti OmerOzadam » 23 Haz 2018, 15:55

Skoda octavia 2016 nin 9 uncu ayında konya konmardan sıfır bir araç aldım 1.5 sene geçti arabamı yıkarken jantların nikalajının döküldügünü gördüm ve aynı zamanda ön kaputta vernik atması var servise gittim vakit kaybetmeden ve serviste ön kaput için boyayalım dediler bende normal olarak kabul etmedim sıfır araç aldım ve onu niye boyatayım dedim ozaman yapıcak birşey yok dediler jantlar için üzerine boya atmış dediler servisteki kişi bizim yapacağımız birşey yok dedi ve hemen kaçma peşine girdi ben sonra o sinirler çıktım oradan şimdi ne yapacagım mahkemeye versemsonuçlanırmı bilgisi olan arkadaşım yazsın

OmerOzadam
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ömer faruk özadam
Nereden: Konya
Arabanız: Skoda octavia 1.6 TDI DSG 2016

İleti skodaizm » 23 Haz 2018, 22:14

Aşağıda linkini verdiğim benzer konuyu bir okuyun. Belki size yardımı dokunabilir,

octavia-a5/ayipli-arac-t32270.html" rel="nofollow

Kullanıcı avatarı
skodaizm
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia+2016 FABIA III+1994 Forman

İleti lostar58 » 03 Tem 2018, 09:51

OmerOzadam yazdı:Skoda octavia 2016 nin 9 uncu ayında konya konmardan sıfır bir araç aldım 1.5 sene geçti arabamı yıkarken jantların nikalajının döküldügünü gördüm ve aynı zamanda ön kaputta vernik atması var servise gittim vakit kaybetmeden ve serviste ön kaput için boyayalım dediler bende normal olarak kabul etmedim sıfır araç aldım ve onu niye boyatayım dedim ozaman yapıcak birşey yok dediler jantlar için üzerine boya atmış dediler servisteki kişi bizim yapacağımız birşey yok dedi ve hemen kaçma peşine girdi ben sonra o sinirler çıktım oradan şimdi ne yapacagım mahkemeye versemsonuçlanırmı bilgisi olan arkadaşım yazsın

doğuşa sikayet edin ve mahkeme yoluyla sonuçlanır
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

Octavia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir