2000 model glx-i 1.3 station felicia satıyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2000 model glx-i 1.3 station felicia satıyorum

İleti Muhammedikbal » 20 Ağu 2018, 12:07

Selamın aleykum arkadaşlar. 164.000 de orjinal lpg takılmamış station 2000 model 1.3 glx-i felicia sahibiyim. Boya sadece sol ön çamurlukta avuç içi kadar var motosiklet düşmesinden dolayı. Haricinde herşey orjinal. Aracımın sürücü hava yastığı var ama kliması yok. 4 gün önce baskı balatasını sacsh marka değiştirdim. Motor ve şanzuman yağlarını en kalitelisi ile değiştirdim. Aracıma ek olarak orjinal kendi 4 adet çelik jantları, 4 adet tork marka çelik jantları ve 4 adet sıfır kışlık lastiklerini vereceğim. Stepnesi hiç takılmamış pırıl pırıl aracım. Aracımın tüm yedek anahtarları mevcut ( 2 adet alarm anahtarı dahil) aracımda voyager marka port bagaj çıtaları mevcut. Kule gergi demiri mevcut kaput altında. Döşemeleri pırıl pırıl. Camların hepsi orjinal fabrikasyon. Aracımda arka kapılarda çocuk kilidi mevcut. Bagaj kapağı içeriden açılabiliyor. Sürücü koltuğunda yükseklik ayarı var. Ön ve arka sis lambaları mevcut. Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar. Elektrikli ön camlar. Arka cam buz çözücü. Laserline mevcut aracımda ve içinde iki adet hareket sensörü var fabrikasyon. Ön kol dayama mevcut aracımda. Kaloriferi çok güzel çalışıyor ve tüm menfezleri faal durumda. Elektronik olarak tüm herşey çalışıyor en ince detayına kadar. Uzaktan kumandaları orjinal iki adet var ve çalışıyorlar. Aracım gümüş rengi ve station modeli. Lpg hiç takılmamış 1.3 mpı motor. Babamdan aldım ben aracımı ve bedelli kanunu çıktığı için satma niyetindeyim inşallah. Aracımı kapalı garajımda muhafaza ediyorum ve gerçekten harika araç alan kişi samimiyetimle söylüyorum çok memnun kalacak. Aracıma 22.000 istiyorum fiyatım aracımın orjinalliği için makul fiyat. 15-16 ya olan araçlarda var koyaslama yapacak arkadaşlar direkt o araçlara yönlensinler boşuna kalp kırıp moral bozup zaman harcamayalım. Aracımın lifte kaldırılmış altının detaylı çekilmiş fotoğrafları mevcut. Numaramı yazıyorum ilgilenen arkadaşlar whatsapp dan yazsınlar tüm detaylı iç dış fotoğraflarını ve motorun çalışma sesini vs video ile göndereyim. Hayırlı satışlar şimdiden. [url=tel:545-377-26-13]545-377-26-13[/url]

Muhammedikbal
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Gümüşhane
Arabanız: Felicia 2000 glxi sw

İleti fthpl » 20 Ağu 2018, 19:18

hayırlı satışlar.

25-30 arasına ne güzel fabialar satıyorlar İnş. iyi bir felicia aşığı çıkar yoksa zor gider o paraya..
Kullanıcı avatarı
fthpl
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fatih PALA
Nereden: İzmir
Arabanız: 2005 DOBLO 1.9 JTD

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir