pick-up tercih

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

pick-up tercih

İleti tamirci yasar » 20 Mar 2019, 11:10

Öncelikle selamınaleyküm. Gecen yıl iflas ettik Allah dağdaki taşın başına vermesin. ama çok şükür eş dost akraba sayesinde tekrardan başlayacak gücü kendimizde gördük elhamdülillah malzeme iş yeri derken geldik en önemli kısma araba lazım açık kasa yada Doblo tarzı bir şey olursa süper olur fakat hiç bütçem yok sağ olsun kayınım bana 10000 tl koltuk çıkacak yani bütçe dobloya uygun değil o kadar baktım dediler ki

Skoda pick-up al bakıyorum.

Şimdi pick-up alacağım fakat dizel alma pompası arıza veriyor bir arıza verirse dünya masrafın gider işte yukarı aşağı dediler ve dizel almaktan otomatik olarak soğudum benzinli almayı düşündüm ve bu seferde
Benzinlisi ise bir çok motor seçenek var ve

ben çok anlamıyorum diyorlar ki enjeksiyon lu olanı da alma sonunda '' i '' harfi olanlardan uzak dur randıman vermiyor 1.3i alma
Mpi yazan bişeyler var karbiratörlü falan var sizden ricam bana hangi modeli neden tercih etmeliyim neden uzak durmalıyım

yakıt durumları nedir yedek parça sıkıntısı olmayan sizin tavsiye edebileceğiniz Allah rızası için olsun tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

en son olarakta :

araba.com olur
sahibinden.com olur
örnek girip linkini ekleyebilirsiniz eşinizden dostunuzda temiz bir araba olabilir. Numaram :0542348070 watsaptan gönderebilirsiniz.

Allah hepinizden tek tek razı olsun şimdiden engin tecrübelerinizi benimle paylaşıp bu kardeşinize yol gösterdiğiniz için.

tamirci yasar
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Şanlıurfa
Arabanız: Fiat Doblo Maxi plus

İleti tamirci yasar » 21 Mar 2019, 06:25

Kimsenin gelip gittiği yok
tamirci yasar
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Şanlıurfa
Arabanız: Fiat Doblo Maxi plus

İleti cemokan » 28 Mar 2019, 13:44

Yani pek tecrübem olmasada aslen pickuplarında motor gücü pek favolardan aşa değildir. Siz face skoda favo grubu var bir ordada gezinin bakalım
cemokan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem K
Nereden: Muğla
Arabanız: Skoda Favorit 136 L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir