Direksiyon çanak rulman burcu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Direksiyon çanak rulman burcu

İleti phenomx3 » 14 May 2019, 16:16

Arkadaşlar merhaba. Forman ımın direksiyon oynama yapıyor tık tık diye. Ustama video atmıştım.direksiyon çanak rulman in plastik burcu var o gitmiştir demişti. Bugün baktirdim tahmin ettiğim gibi dedi. Plastik parça hiç biryerde yok bulamazsın demişti. Aynen bulamadım parcacim birtanem bulsam tornada teflondan sağlam bişey yaptırıp koyacağım dükkana dedi. Usta m bı zamanlar yaptırmış onu buldu ama takamadık vaktim yoktu. Parcacima götüreceğim tornada yaptıracağız. Aynı parçadan ihtiyacı olan varsa fazla yaptırayım sonuçta bulunmayan bir parça... İşinize yaramış olur

Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti fthpl » 15 May 2019, 08:25

Anamı ağlattı o parça bulamadım. İnşallah güzel olur yapmışken 3-5 10 yaptırırın dursun. Ön takım yapılırken rot balanscım parçalamıştı tabi parçada eskimiş.. konuda vardı forumda.
Kullanıcı avatarı
fthpl
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fatih PALA
Nereden: İzmir
Arabanız: 2005 DOBLO 1.9 JTD

İleti phenomx3 » 19 May 2019, 12:56

ustam sağolsun verdi. parçacıma da götürdüm ölçülerini aldı yaptıracak dükkana koyacak. ben daha taktırmadım ama yedek yaptırıp öyle taktırayım diyorum. gerçi parçacımda olacak malzeme artık.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir