FABİA 2005 MODEL 101 HP

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA 2005 MODEL 101 HP

İleti ezelumut2131 » 10 May 2020, 11:57

Bu aŕaç alınırmı ederi nedir şase ve direklerde işlem yok yardımcı olursanız sevinirim

Araçımın km orjinal 122 binde, motoru çok iyi durumdadır, içi temiz yırtık sökük yoktur orjinal deri koltuk, km'sinin orjinal olduğunu iç malzemesinin temizliğinden anlayacaksınız,2021 yılına kadar muayene devam ediyor, 10 bin bakımı119 binde yapıldı, 5 parça boya( kaput,ön iki çamurluk, sol kapı ve sağ arka çamurluk) değişen yok, pert veya agır hasar kaydı yoktur. araç 2005 yılında sol taraftan kaza yapmış ve airbag açmış, bundan dolayı 20 bin civarı hasar kaydı var, ben aracı alırken km düşük olduğu için aldım, kaporta boyasına takılmadım, zaten yaşı gereği bu boyalar normal olsa gerek, sedan araç alacağım için satıyorum, hayırlı olsun

ezelumut2131
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Umut Karhan
Nereden: Diyarbakır

İleti hetepe » 11 May 2020, 04:25

kronik hastalıklarını söyleyeyim, arabanın durumuna göre kararı siz verin;
1- arka kapılardan içeri su alır,
2- kalorifer ızgaraları kırık olma olasılığı yüksek, parça ise çok pahalı ve piyasada yok,
3- direksiyon pompası zaman zaman arıza yapar, çok pahalı,
4- kapı kablo körüklerinde kırıklar olabiliyor ve cam açma kapama, kilitleme, tavan lambası sorunları çıkarabiliyor, ustası az,
5- 16v 101 likler genelde çok yağ eksiltiyor, özellikle bbz kodlu motorlar..
6- farlar genelde soluk olup, değişmesi pahalı,
7- direksiyon ve vites plastikten olup, aşınmış olabiliyor, yeni direksiyon da vites topuzu da pahalı.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/06fabiaHTP/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,2

Fabia

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir