Çalısmama problemi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Çalısmama problemi

İleti Alper0633 » 24 Mar 2021, 19:58

Öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum. Bu konu daha önce açılmıştır belki diye aradım ama göremeyince açarak bilgi ve tecrübelerinizden yararlanmak istedim.

Sorun şu 2006 model 1.4 tdi ambiant fabia sahibiyim. Aracımın soğukken çalışmasında hiçbir sorun yok tek seferde kontağı alıyor. Ancak biraz yol alıp (5-10km kadar) aracı stop ettiğimde geri çalıştırmada zorluk çıkartıyor. Kontağı biraz zor da olsa alıyor (2 yada 3 kez marşa uzun basınca) bu şekilde yani zorlayarak çalıştırdığımda bi süre yol alıp (500 metre- 750 mt arası) aracım mutlaka stop ediyor. daha sonra yine kontağı zor da olsa alıyor ve yine biraz gidip kendiliğinden stop ediyor. Ancak 3. kez bu sorunu yapmıyor 2 kez stop edip çalıştırdıktan sonra sorunsuz yoluma devam ediyorum. aracı bilgisayara bağlayınca eksantirik mili devir sensörü hatası veriyor ama servisteki usta bundan olacağını sanmadığını söyledi o hatayı kontağı zor aldığından verdiğini düşünüyor. Anlamamız için 1 gün bırakman lazım dedi usta benim de vaktim yoktu bırakamadım başka şehirde olunca da hemen gidilmiyor.

şimdiden çok teşekkür ederim..

Alper0633
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Alper boduroğlu
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia

İleti hetepe » 11 Nis 2021, 13:02

Madem ki Ankaradasınız, size bir usta tavsiye edeceğim.sorununuzu yarım saatte çözeceğini garanti ederim, 10 yıllık müşterisiyim.
İstanbul yolu, a city avm yanı, erciyes sanayii sitesi, aydoğdu VW servisi- Yahya Usta., Git, bana dua edersin... o derece.
google dan arama yaparsan iletişim bilgisi de çıkar.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/IBIZA ST TDI/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: İbiza ST 1,6 style

İleti Alper0633 » 16 Nis 2021, 06:21

Teşekkürler abicim
Alper0633
Yeni Üye