Buji seçenekleri herkes birsey soyluyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Buji seçenekleri herkes birsey soyluyor

İleti makinist34 » 18 Mar 2021, 14:50

Selamünaleyküm öncelikle.aracim 2004 fabia 1.2 lpg li.simdi sorunum usta gaz yememe sorunu var usta bujilerden başlayalım dedi değiştirmeye.deneme yanılma yöntemi ile gittim 3 tane bosch marka aldim forum da okudum kimi tek kimi cift kimi uc tırnaklı diyor.bunlarin hangisi doğru.parcaci saseden bakti orjinali bu dedi verdi başkası olmaz dedi doğrumu.

makinist34
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Süleyman Topcu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Fabia 1.2

İleti Husmese » 18 Mar 2021, 15:49

Merhaba başkası olmaz diye birşey yok buji üreticileri her motora buji yapıyor kald ı ki tüm motorlar markaya has tekel değil
Şu sitede detaylı anlatımlar var buji özellikleride vardır aynı özellikleri taşıyan her buji olur
http://www.skodabook.ru/Fabia
İnsan evrende gövdesi kadar, değil gönlü kadar yer kaplar.ORHAN KEMAL
Husmese
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İsmail kazmacı
Nereden: Bolu
Arabanız: Favorit glx

İleti laswidow » 29 Mar 2021, 08:27

makinist34 yazdı:Selamünaleyküm öncelikle.aracim 2004 fabia 1.2 lpg li.simdi sorunum usta gaz yememe sorunu var usta bujilerden başlayalım dedi değiştirmeye.deneme yanılma yöntemi ile gittim 3 tane bosch marka aldim forum da okudum kimi tek kimi cift kimi uc tırnaklı diyor.bunlarin hangisi doğru.parcaci saseden bakti orjinali bu dedi verdi başkası olmaz dedi doğrumu.

Üstad senin problem oksijen sensöründen olabilir. Hava yakıt karışımı fazla olduğu için gaz tepkimesi ani sonuçlar doğurabilir. Sensörü kontrol ettirmende fayda olabilir.
laswidow
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Emre Özgür
Nereden: Konya
Arabanız: SKODA FABİA-1 1.4 16 V- 101 HP ELEGANCE

İleti hetepe » 11 Nis 2021, 12:58

tek tırnaklı olduğunu biliyorum, marka farketmez ama bosch iyidir.Çok tırnaklı sakın takmayın, bobini bozar.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
/IBIZA ST TDI/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: İbiza ST 1,6 style

İleti phenomx3 » 11 Nis 2021, 18:42

hetepe yazdı:tek tırnaklı olduğunu biliyorum, marka farketmez ama bosch iyidir.Çok tırnaklı sakın takmayın, bobini bozar.

ben bosch 3 tırnak taktım baya bı kullandım sorun olmadı sonra brısk taktım
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

Fabia I (Mk1 / 6Y)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir